საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ტერიტორიული ორგანოს აფხაზეთის ა.რ. საავტომობილო გზების დირექციის დირექტორი
ბაქარ ბაბუხადია
baqar babuxadia
(30 ივნისი, 1974 წელი, ქ.ქუთაისი) - საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის საავტომობილო გზების სამსახურის უფროსი
1998 – 2004 წლებში იყო საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს თბილისის მთავარი სამმართველოს, საბურთალოს რაიონის პოლიციის ოპერატიული თანამშრომელი. 2004 - 2005 წლებში იკავებდა საქართველოს უშიშროების სამინისტროს დასავლეთის მთავარი სამმართველოს უფროსის მოადგილის პოზიციას. ხოლო 2005-2010 წლებში იყო საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის, იმერეთის სამხარეო სამმართველოს უფროსი. 2010 – 2013 წლებში იკავებდა საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს სასაზღვრო პოლიციის საგამოძიებო-ოპერატიული მთავარი სამმართველოს უფროსის მოადგილის თანამდებობას (ვიცე-პოლკოვნიკი).
განათლება
2001 წელს, დაამთავრა საქართველოს სახელმწიფო ფიზიკური აღზრდისა და სპორტის აკადემიის თბილისის მართვის ინსტიტუტი, საქართველოს სახელმწიფო ფიზიკური აღზრდისა და სპორტის აკადემიის იურიდიული ფაკულტეტი - სამართალმცოდნეობის სპეციალობით
1995 წელს, დაამთავრა ქუთაისის ჰუმანიტარული ინსტიტუტი ,,იმერეთი“, სპორტის, ტურიზმისა და საკურორტო საქმის მენეჯერის ფაკულტეტი  - სპორტის, ტურიზმისა და საკურორტო საქმის მენეჯერის სპეციალობით
ირაკლი მაჩალაძე
(20 ოქტომბერი, 1986 წელი, ქ.ბათუმი) - საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის საავტომობილო გზების სამსახურის უფროსი
2009-2015 წლებში მუშაობდა შემოსავლების სამსახურში - საბაჟო დეპარტამენტში მებაჟე-ოფიცრად. 2016–2017 წლებში იყო აჭარის ავტონომიურ რესპუბლიკაში საავტომობილო გზებისა და სამელიორაციო სისტემების მართვის დეპარტამენტში უფროსი სპეციალისტის
2008 წელს, დაამთავრა შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, იურიდიული ფაკულტეტი-სამართალმცოდნეობის სპეციალობით

Director of Roads Direction of Abkhazian Autonomous Republic of Roads Department of Georgia
(June 30, 1974, Kutaisi) – Head of Roads Office of Autonomous Republic of Abkhazia of the Roads Department of Georgia
In 1998-2004, he worked as an Operations Officer at Saburtalo District Police of the Tbilisi Main Division of the Ministry of Internal Affairs of Georgia. In 2004-2005, he held the position of Deputy Head of the West Main Division of the Ministry of Security of Georgia. In 2005-2010, he was the Head of Imereti Regional Division of Special Operative Department of the Ministry of Internal Affairs of Georgia. In 2010-2013, he held the position of Deputy Head of Operative-Investigation Main Division of the MIA Border Police of Georgia (Vice-colonel).
Educational background:
In 2001, he graduated from the Tbilisi Management Institution of the Georgian State Academy of Physical Education and Sport, Faculty of Law of the Georgian State Academy of Physical Education and Sport – Law Specialization.
In 1995, he graduated from the Kutaisi Humanitarian Institute - Imereti, Faculty of Sport, Tourism and Resort Affairs Manager - Specialization of Sport, Tourism and Resort Affairs Manager.
Irakli Machaladze
(October 20, 1986, Batumi) – Head of Roads Office of Autonomous Republic of Adjara of the Roads Department of Georgia
In 2009-2015, he worked for the Revenue Service as a Customs Officer of the Customs Department. In 2016-2017, he worked for the Autonomous Republic of Adjara as a Senior Specialist of Roads and Reclamation System Management Department
In 2008, he graduated from the Shota Rustaveli State University, Faculty of Law – specialty of jurisprudence