დავალების სახელწოდება:
საქართველო აზიის განვითარების ბანკისგან მიიღებს დაფინანსებას აღმოსავლეთ-დასავლეთის ავტომაგისტრალის (შორაპანი-არგვეთას მონაკვეთის) გაუმჯობესების პროექტის განსახორციელებლად. აღნიშნული დაფინანსების გარკვეული ნაწილი გამოყენებულ იქნება მოცემული პროექტის ფარგლებში შესასყიდი საქონლის, სამუშაოების  და საკონსულტაციო მომსახურების ხარჯების ასანაზღაურებალად, რაც საქართველოს მთავრობის თანადაფინანსებით მოხდება.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება - საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: „E-60 ავტომაგისტრალის F4 შორაპანი-არგვეთას გზის მონაკვეთის მშენებლობის ზედამხედველობა“.
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობა: 60 თვე
შერჩევა განხორციელდება ხარისხსა და ფასზე დაფუძნებული შერჩევის მეთოდის გამოყენებით აზიის განვითარების ბანკის შესყიდვების სახელმძღვანელოს მიხედვით „Procurement Regulations for ADB Borrowers“ (რომელიც განთავსებულია ვებ-გვერდზე: https://www.adb.org/documents/procurement-regulations-adb-borrowers).

ASSIGNMENT NAME:  CONST5RUCTION SUPERVISION CONSULTANT FOR THE E-60
The government of Georgia has applied for financing from the Asian Development Bank (ADB) towards the cost of the Shorapani-Argveta Road Project and intends to apply part of the proceeds of this loan to procure  goods, civil works and consulting services under the Project with co-financial of the Georgian Government.
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia invites eligible consultants to express their interest for the following consultancy services: Construction Supervision Consultant for E-60 Highway F4 SHorapani-Argveta Project.
Duration of the Assignment: 60 months
Selection will be conducted according to the Quality and Cost Based Selection Method (QCBS) provided in the Procurement Regulations for ADB Borrowers (available at: https://www.adb.org/documents/procurement-regulations-adb-borrowers).
The expression of interest will be submitted through ADB Consultant Management System using the following link: